Luis Bien Hakkında

İnsan sağlığını ön planda tutarak, kişisel bakım alanında etkili ve yaratıcı çözümler üreten Luis Bien 2014 yılında, %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.

Başta Türkiye olmak üzere güzelliği ön plana çıkarmak adına, Amerika, Azerbaycan, Irak, Uzak Doğuda; Çin, Arap Yarımadasında; Suudi Arabistan, Dubai ve Avrupa‘nın; Almanya, Avusturya, Hollanda gibi bir çok ülkesinde 40’a yakın ürün çeşidi ile uluslararası marketlerde, kişisel bakım mağazalarında ve eczanelerin dermo-kozmetik raflarında yer almaktadır.

GMP sertifikalı ürünler , ISO standartlarına uygun üretim tesislerinde,üstün kalite kontrol sistemi ile sağlığınıza ve güzelliğinize uygun olarak geliştirilerek sizlere sunulmaktadır.

 

About Luis Bien

Luis Bien, founded in 2014 with 100% Turkish capital, has been providing effective and creative solutions in the field of personal care by giving human health on the importance.

Luis Bien, that was founded in order to give priority to the beauty, sells the products especially in Turkey and imports the products several countries as Azerbaijan, Iraq; China in the Far East; In the Arabian Peninsula, in Saudi Arabia and in many countries of Europe with our product range close to 40, in national markets, in personal care stores and on pharmacy dermo-cosmetic shelves.

In our production facilities complying with ISO standards, our GMP certified products are being developed and produced in accordance with your health and beauty with superior quality control system.